Відновлювана енергетика – роботодавець для 11 млн чоловік по всьому світу

Відновлювана енергетика – роботодавець для 11 млн чоловік по всьому світу

Міжнародне агентство відновлюваної енергетики (IRENA) опублікувало чергову доповідь «Відновлювана енергетика та робочі місця – річний огляд 2019». В роботі підраховано, що в секторі ВДЕ в глобальному масштабі станом на кінець 2018 року було зайнято 11 млн чоловік. У 2017 році таких було 10,5 млн.
Про це пишуть «ЭлектроВести».
Без обліку такого «старого сектору», як гідроенергетика кількість зайнятих в області ВДЕ в світі склало 8,9 млн.
Фотоелектрична сонячна енергетика третій рік поспіль стає найбільшим роботодавцем серед усіх ВДЕ – 3,6 млн осіб, правда 61% цих робочих місць зосереджено в Китаї.
Біоенергетика, що включає рідке біопаливо, тверду біомасу і біогаз історично була найбільшим сектором, і зараз посідає друге місце за кількістю працівників.
Вітроенергетика забезпечує роботою 1,2 мільйона чоловік. Головним чином це материкова вітроенергетика, але офшорний сегмент набирає обертів. На Китай припадає 44% світової зайнятості в сфері вітроенергетики, за ним слідують Німеччина і США.
Гідроенергетика має найбільшу встановлену потужність серед всіх поновлюваних джерел енергії, але в даний час розвивається повільно. У цьому секторі працюють 2,1 мільйона чоловік, три чверті з яких зайняті експлуатацією і технічним обслуговуванням.
«Термінал» писав, сонячна і вітрова енергетика – найдешевші технології генерації в більшості регіонів світу.

Замовити дзвінок Заповнити опитувальний лист
Замовити дзвінок